Informace:
+420 731 76 38 36

Telefonické objednávky:
+420 731 76 38 38

ZOBRAZIT / SKRÝT MENU

Proč nakoupit na VYBER SI TO

Na desetiny bez hotovosti
Zasílat novinky
Chcete-li dostávat do své e-mailové schránky aktuální akce zaregistrujte se.

Poslední newsletter zde:

NEJLEVNĚJI NA TRHU od VYBER SI TO

Facebook

Kamarádka vířivka

Letošní léto je pořádně horké. Pokud hledáte možnost, jak se zchladit, vězte, že se nemusí jednat jenom o pořízení bazénu či sprchy. Báječně se osvěžíte a také zrelaxujete ve vířivce. Lépe řečeno hydromasážní vířivce, která nabízí kromě ochlazení také masáže, což je velmi příjemná záležitost nejenom pro unavené tělo, ale také pro takové, které ,,něco" bolí. Pobyt ve vířivce vás totiž dá dohromady nejenom po celodenní únavě z náročného pracovního procesu, ale také například po sportovní aktivitě anebo při zdravotních problémech ortopedického charakteru. Vířivka je také ideálním pomocníkem při boji s obávanou celulitidou, což ocení hlavně ženy. 
vířivka www.vybersito.cz
Ve vodních proudech
Vířivky nabízí svým uživatelům pořádný proud vody, a ne jeden. Nemusíte se ovšem bát, spotřeba vody není narozdíl od bazénu tak veliká, takže si můžete užívat, aniž byste si udělali díru do peněženky. Vířivky jsou konstruované tak, aby trysky masírovaly důležité body na těle. Akrylátová skořepina je vymodelovaná podle tvaru těla, posezení je proto uvnitř  velmi příjemné a pohodlné. Vysoce kvalitní je americký akrylát, který zaručuje stálobarevnost a vysokou odolnost proti mechanickému poškození. Součástí vířivky je elektronický ovládací systém, s jehož pomocí si lze navolit základní funkce vířivky, tj. směr a sílu proudů v tryskách. Vířivky jsou standartně vybaveny ionizátorem, což je zařízení, které slouží k dezinfekci vody.

Podle typu vířivek v nich dále najdete barevné LED osvětlení, které působí jako chromoterapie, což je metoda, která využívá barvy a světlo k harmonizaci energie v těle. Tato funkce se často prolíná a aromaterapií, kdy se do vody přidávají různé aromaterapeutické esence, které během hydromasáže napomáhají například k lepšímu uvolnění svalů, odplavení škodlivých látek, zklidnění nervů apod. 
vířivka www.vybersito.cz

Ve vířivce můžete vyzkoušet i tzv. airmasáž, známější pod názvem perličková koupel, která funguje na principu obohacování vody malými vzduchovými bublinkami. Trysky pro perličkovou koupel vhání do vany vzduch a tím vytváří drobné perličky, které cestou k hladině působí na tělo jako jemná masáž. Perličkové koupele pozitivním způsobem ovlivňují lymfatický systém a krevní tlak. Tuto možnost ocení zejména ženy, protože zprůchodněním lymfy se snáze zbaví tolik obávané a nenáviděné celulitidy.  

Klasika
Vířivky s pevnou konstrukcí s již zmíněným americkým akrylátem představují to nejlepší, co je v současné době na trhu. Jsou ideálním řešením pro ty, kteří mají o využití vířivky jasno. Tento typ vířivek lze postavit venku, na zahradě, terase, dvoře, ale také třeba na větším balkoně (pozor, zde je třeba znát nosnost balkonu i plně napuštěné vířivky s plným obsazením). Nemusíte se bát, že vířivku nevyužijete v chladnějším období. Voda v ní se dá totiž ohřát a při využití speciálního krytu, kdy vám z vířivky kouká pouze hlava, se v ní můžete vykoupat třeba i o Vánocích. 
nafukovací vířivka www.vybersito.cz

Vířivky nafukovací
Ano, i takové vířivky existují a jsou vhodným řešením pro všechny, kteří to chtějí s vířivkou alespoň zkusit a momentálně netuší nejenom kam s ní, ale i co od ní mohou očekávat. Pokud se rozhodnete pro nafukovací vířivku, budete si moci dopřát téměř stejné funkce jako v případě klasické vířivky, takže si užijete pohodlí i relaxaci stejnou měrou.

Proč vířivka?
To je úplně jednoduché. Pobytem ve vířivce ulevíte namoženým svalům a kloubům po sportu i v případě artritidy. Zlepší se vám krevní tlak, budete lépe spát, zvýší se hybnost končetin. V neposlední řadě bublinky napomáhají k lepšímu vzhledu pokožky a vylepšují stresové, psychické i další potíže, o důvod víc, proč do vířivky jít...
Jejda, cítím se nějaký prázdný....naplníš mě ? :)

 Zpracovávám data