Informace:
+420 731 76 38 36

Telefonické objednávky:
+420 731 76 38 38

1) Vyberte oddělení

Už jste psali Ježíškovi?

Čas Adventu bývá pro některé z nás příjemnou dobou k rozjímání, pro jiné naprostou katastrofou zahrnující nejenom předvánoční úklid, ale také nákupy dárků těm nejbližším. Jenže při výčtu toho, jak to všichni ti chudáci mají stihnout a co nakoupit je třeba zmínit právě ty nejbližší, jenž bývají často mořeni otázkami typu - co chceš od Ježíška. Korunu vašemu tipu pak nasadí větou, a kde to mám sehnat. Kde asi, přece na webu, což je stále narůstající nákupní platforma, a když se to vezme kolem a kolem, taky nejpohodlnější a většinou i finančně výhodnější.

Nekupujte zbytečnosti
Častá odpověď na výše zmíněnou otázku. Vězte, že ani malé dítě neocení hromadu dárků pod stromečkem, protože si stejně bude hrát tak maximálně s třemi až pěti a ten zbytek zapadne mezi papíry a budete rádi, když si jich všimne druhý den, anebo alespoň na Silvestra. Právě v době, kdy je dítě malé, máte jedinečnou možnost ho naučit, že dárky nejsou o kvantitě, ale o kvalitě. A také, že hezkým vánočním dárkem může být třeba nový pokojíček, pohodlná židle k psacímu stolu nebo sedací vak. Ano, jsou to praktické věci, na druhou stranu je třeba uznat, že i dítě si zaslouží hezké a příjemné prostředí, v němž žije denně.

sedací vak Vybersito.cz

Myslete na zdraví nejbližších
To, že nakoupíte manželovi, manželce, dětem, babičkám, dědečkům a bůhvíkomu dalšímu teplé spodní prádlo, ještě neznamená, že ho tak ochráníte před různými nemocemi. Zkuste to vzít obráceně a dopřejte svým nejbližším pohyb. Kluci ocení pořádný fotbalový míč, holčičky naopak míč gymnastický, manželka nebo manžel brusle a babičce s dědečkem můžete nadělit, tedy pardon, vlastně Ježíšek, hole Nording Walking a k nim třeba pulsometr. Možná budete překvapeni, s jakou ochotou vyrazí ven, navíc, co si budeme povídat, v povánoční době se trocha sportu bude hodit například i ke shazování vánočních kil.


A co takhle společný dárek
Podle některých výzkumů tráví rodina pohromadě čím dál méně času. Každý má jiného koníčka, rodiče většinou spoustu práce, takže spojit všechny dohromady bývá logisticky mnohdy docela náročné. A co takhle si na zahradě dvakrát třikrát týdne zacvičit, lépe řečeno zaskákat na trampolíně. Nejenom, že se s dětmi protáhnete, ale ještě si užijete legraci, takže krásně zrelaxujete tělo i ducha, a hlavně budete se svými nejbližšími. Dobrou volbou ke společnému sportování ale může být i stolní tenis, tedy pingpongový stůl. Stolní tenis se navíc dá hrát celoročně. Pro milovníky vody bude vítaným společným dárkem třeba nafukovací člun s dalším vybavením. Sice si možná řeknete, že na zábavu s ním si tak budete muse počkat ještě dalšího půl roku, ale mezitím se dá třeba naplánovat, kam se s novým člunem vydáte, tak proč ne...:-)

                                nafukovací člun Vybersito.cz            

Vodní hrátky
Pokud máte rádi vodu a nechcete na vodní zábavu čekat až do léta, napište Ježíškovi o vířivku. Příjemný vodní relax si užije celá rodina, navíc se budete po vodní masáži cítit jako znovuzrození. Vířivky se dají nainstalovat venku, kde se ale podle teploty vody můžete koupat i v chladnějších měsících, anebo v interiéru. Rovněž si lze vybrat mezi klasickou vířivkou a nafukovací variantou. S nafukovací vířivkou se snadno manipuluje, takže ji využijete opravdu celoročně, v létě venku a v zimě v domácím interiéru.    

nafukovací vířivka Vybersito.czFoto: FreeImages 

V košíku nejsou žádné položky.