Informace:
+420 731 76 38 36

Telefonické objednávky:
+420 731 76 38 38

ZOBRAZIT / SKRÝT MENU

Proč nakoupit na VYBER SI TO

Na desetiny bez hotovosti
Zasílat novinky
Chcete-li dostávat do své e-mailové schránky aktuální akce zaregistrujte se.

Poslední newsletter zde:

NEJLEVNĚJI NA TRHU od VYBER SI TO

Facebook

Zaměřeno na koupelnový nábytek

Jestli jste čekali něco lehce pikantního, pak vás zklameme. Léto je totiž ideální dobou pro všelijaké rekonstrukce v bytě či na chalupě a jednou z nich může být například koupelna. Ta se pozvolna stává kromě základní funkce i místem k relaxaci a odpočinku po každodenním shonu, a tomu by také mělo odpovídat prostředí.

Ať už máte koupelnu velkou či malou, vždy byste jí měli věnovat dostatečnou pozornost. Večerní lázeň, relaxační sprcha anebo ranní osvěžení by nám měly naladit, ať již k spánku nebo do nového dne. V koupelně bez ladu a skladu se takový pocit ovšem dostaví těžko. A co s tím?

Zaměřeno na koupelnový nábytek

Pořádku nejlépe docílíme vyhozením přebytečných věcí, to je jasné, ale i ty zbývající je třeba někam dát. Proto i do koupelny patří nábytek, kam můžete schovat zcela vše, od krémů přes mýdla až po kartáčky na zuby nebo prášky na praní.   

 

Volte materiály přímo určené do zátěžového prostředí, kterým koupelna bezesporu je. Vybírejte si jednoduchý design, který se dobře udržuje. Nábytek je samozřejmě také třeba volit podle barvy kachliček či výmalby a podlahy. Vhodný je koupelnový nábytek na nožkách, pod kterým se snadno uklízí a nedrží se vlhkost.

Bílá klasika

Nejčastěji se koupelnový nábytek objevuje v bílé. Protože je jeho povrch upraven pro snadnou údržbu, není třeba se této barvy nijak výrazně bát. Bílá se navíc většinou hodí ke stávajícímu zařízení (barva dlažby, podlahy, doplňků). Pokud tedy máte obavy pouštět se do experimentů, bílou barvou rozhodně nic nezkazíte.

 

Přírodní tóny

Trend poslední doby fandí koupelnám zařízeným v přírodním stylu. Nechte se proto inspirovat nábytkem evokujícím přírodní dřevo. Pokud máte malou koupelnu, volte kombinaci se světlejšími tóny.

 

Výhody koupelnového nábytku

Řady koupelnového nábytku jsou postaveny tak, že je možné nakupovat ne jenom celé sestavy, ale i jednotlivé segmenty. Koupelnu si tak můžete vybavit podle velikosti místnosti i nábytkem, který se vám líbí.

Koupelnový nábytek myslí i na toalety

Součástí některých řad koupelnového nábytku je i vybavení pro místnosti s toaletou. Obzvlášť v malém prostoru se praktické skříňky, kam lze umístit úklidové prostředky a další potřeby, hodí vždy.

 

Nepodceňujte koupelnové vybavení

V krásné koupelně se bude příjemně relaxovat nejenom domácím, ale budou se v ní cítit dobře i hosté.

 

 

Jejda, cítím se nějaký prázdný....naplníš mě ? :)

 Zpracovávám data