Informace:
+420 731 76 38 36

Telefonické objednávky:
+420 731 76 38 38

ZOBRAZIT / SKRÝT MENU

Proč nakoupit na VYBER SI TO

Na desetiny bez hotovosti
Zasílat novinky
Chcete-li dostávat do své e-mailové schránky aktuální akce zaregistrujte se.

Poslední newsletter zde:

NEJLEVNĚJI NA TRHU od VYBER SI TO

Facebook

zařízení studentského pokoje

Letní prázdniny jsou ideální dobou pro přestavbu dětského pokoje na studentský. Než se ale pustíte do budování, nezapomeňte s dospívajícími dětmi probrat jejich představu o budoucím ,,doupěti". Vybavení studentského pokoje, jinými slovy pokoje dospívajících dětí, by mělo nejenom odrážet hlavní činnost, studium, ale také by zde měl být prostor pro relaxační aktivity.
 
Pohodlná postel s funkční matrací, kvalitní psací stůl a vhodné kancelářské křeslo nebo židle jsou tři základní věci, kterým věnujte při zařizování studentského pokoje velkou pozornost.


 
Studentský pokoj pro mladou slečnu. Dětskou růžovou nahradila bílá s barevně kontrastními úchyty. Základ tvoří pohodlný psací stůl s dostatečnými úložnými prostory, velkou šatní skříní a knihovnou, v níž zbylo místo i na televizi.S trochou nadsázky můžeme tento pokoj nazvat unisex. Hodí se jak pro dospívající holky, tak kluky. Má velmi praktický dekor, který se nemusí často čistit, dostatečně velkou skříň, knihovnu a praktický psací stůl s výsuvnou deskou pro počítač. Klasický studentský pokoj pro dospívajícího juniora. Je zařízen jednoduše, bez jakýchkoli příkras, zato s praktickými doplňky. Návrháři zde opět zvolili neutrální dekor dřeva, tentokrát v barvě medové olše a buku.

Pár obecných zásad při zařizování studentského pokoje
1, Dostatečně velká postel s kvalitní matrací. Výběr matrace přizpůsobte aktuálním potřebám dospívajícího potomka a volte v programech klasická, zdravotní, antibakteriální apod.
2, Kvalitní psací stůl s dostatečně velkými úložnými prostory, vhodnou šířkou i výškou. Rozhodně by nemělo chybět místo pro počítač. 
3, Pracovní židle. Student tráví u psacího stolu značnou část dne. Tomu by měl odpovídat výběr židle. Jednoznačnou prioritou je židle zdravotní s nastavitelnými parametry výšky, sedáku, područek... jinými slovy s možností úpravy podle výšky studenta i jeho případného dalšího růstu.
4, Dostatek úložných prostor. Seberte puberťákovi argumenty typu, že si nemá kam uklidit věci a pořiďte mu dostatek skříní. Je vhodné rozlišovat skříně na běžné oblečení, úložné prostory pro sportovní věci, vybavení do školy apod.

Další informace k zařizování studentského pokoje najdete zde.

Pokud potřebujete více informací, či připravit materiály na míru, neváhejte nás kontaktovat.

  

Jejda, cítím se nějaký prázdný....naplníš mě ? :)

 Zpracovávám data