Informace:
+420 731 76 38 36

Telefonické objednávky:
+420 731 76 38 38

ZOBRAZIT / SKRÝT MENU

Proč nakoupit na VYBER SI TO

Na desetiny bez hotovosti
Zasílat novinky
Chcete-li dostávat do své e-mailové schránky aktuální akce zaregistrujte se.

Poslední newsletter zde:

NEJLEVNĚJI NA TRHU od VYBER SI TO

Facebook

Curemfoam pěna

Curemfoam pěna

CuremfoamTM je pěna vysokého objemu. Jde o chráněný materiál značky Curem. Je známa svojí prodyšností, skvělou bodovou elasticitou, dlouhou životností, pohodlností a pevností. Ve spojení s ostatními komponenty matrací Curem nabízí maximální možný komfort pro celé Vaše tělo. 

Najdete jí v základnách matrací Curem C 1000 - C 5000 EGO, a to v různém provedení - CuremfoamTM Visco 85, CuremfoamTM Visco 50 nebo CuremfoamTMVisco BSF.

Poslední zmiňovaná vysokoobjemová viskoelastická (termoaktivní) BIO pěna je vyrobena ze sójových olejů. Je vyráběna tak, aby měla vysokou setrvačnost - má navíc optimalizovaný odpor proti stlačení. Tuto pěnu najdete u modelu Curem C 5000 EGO v tzv. ramenních kolébkách, kde díky svým vlastnostem umožňuje maximální možnou stabilizaci ramene při jeho současném uvolnění do přirozené polohy během spánku na boku. Je velice vzdušná, odolná a vhodná pro alergiky.

Regresivní záruka Curem

Luxusní matrace Curem mají dlouhou záruku. Většinou u nich najdete regresivní záruku 10 let na jádro matrace. Od 0 do 6 let má zákazník právo na plnou úhradu. Od 7 do 10 let bude úhrada krácena o 20% každý rok.

Kvalita matrací Curem

  • Matrace Curem byly zařazeny do programu důkladného testování a posuzování klinické kvality.
  • Všechny matrace Curem jsou ve fázi prototypu mechanickému zátěžovému testu. Každá matrace je tedy namáhána 200.000 mechanickými cykly. Hodnotí se míra proležení, změkčení a deformace v různých směrech. U matrací Curem se naměřené hodnoty odolnostipohybují mezi 99 – 100%.
  • Navíc jsou matrace Curem testovány citlivou měřící podložkou ErgoCheck.

Curem pro dvoulůžka

Matrace Curem se od běžných matrací odlišují i v dalším důležitém konstrukčním detailu - matrace Curem v rozměrech pro dvoulůžka do rozměru 200x200cm mají ložnou plochu jádra vyrobenou z jednoho kusu (to je možné díky odolnosti a nejvyšší jakosti CuremfoamTM VISCO pěn). Konkurenční výrobky mívají ložnou plochu slepenou ze dvou kusů.

Jejda, cítím se nějaký prázdný....naplníš mě ? :)

 Zpracovávám data