Informace:
+420 731 76 38 36

Telefonické objednávky:
+420 731 76 38 38

ZOBRAZIT / SKRÝT MENU

Proč nakoupit na VYBER SI TO

Na desetiny bez hotovosti
Zasílat novinky
Chcete-li dostávat do své e-mailové schránky aktuální akce zaregistrujte se.

Poslední newsletter zde:

NEJLEVNĚJI NA TRHU od VYBER SI TO

Facebook

Kovové lišty

Kovové lišty 

Tyto lišty jsou v podstatě kovové pásky, které jsou využívány k dokončování hran a přechodů u podlah, nábytku nebo kuchyňských pracovních desek. Převážně jsou vyráběny z neželezných kovů, jako je hliník, ale často bývají povrchově upravené barvou nebo fólií. Tyto lišty moho být podle účelu využití různě profilované, např  profil “U”,  “C”,  “O”,  “T”, “H”. 
Kovové lišty tvoří dnes již neodmyslitelnou součást nábytkářského průmyslu, neboť velmi usnadňují zakončování, nebo přechody materiálů a to nejen z hlediska funkčního, ale především také estetického.  

Nečastější využití kovových lišt
Podlahy - přechodové lišty, vyrovnávací lišty, ukončovací lišty. Schodové hrany, dilatační spáry, nájezdové profily, spárovací profily, sokly, kryty kabeláže, vnitřní a vnější rohy.

Značnou výhodou se jeví široká škála tvarového provedení a především možnost volby dekoru, včetně imitací dřeva. Díky fyzikálním vlastnostem použitých materiálů a zvýšené korozivzdornosti jsou tyto lišty poměrně nenáročné na údržbu. Ta se provádí suchým nebo navlhčeným hadříkem. Je třeba se však vyhnout čistícím prostředkům obsahující kyseliny.               

                                                

Jejda, cítím se nějaký prázdný....naplníš mě ? :)

 Zpracovávám data