Informace:
+420 731 76 38 36

Telefonické objednávky:
+420 731 76 38 38

ZOBRAZIT / SKRÝT MENU

Proč nakoupit na VYBER SI TO

Na desetiny bez hotovosti
Zasílat novinky
Chcete-li dostávat do své e-mailové schránky aktuální akce zaregistrujte se.

Poslední newsletter zde:

NEJLEVNĚJI NA TRHU od VYBER SI TO

Facebook

Lamelový rost


Lamelový rošt
Rošt obecně slouží jako podklad pod matraci a napomáhá správnému držení těla během spánku. Rošty polohovací umožňují nastavení sklonu v oblasti zad či nohou. 
Lamelové rošty zajišťují cirkulaci vzduchu, tedy odvod vlhkosti, což současně zabraňuje množení bakterií a mikrobů. Díky své konstrukci, jenž je tvořena pružnými lamelami, umožňuje rovnoměrné rozložení váhy a prodlužuje životnost matrace. 
Lamelové rošty jsou vhodné pro všechny typy matrací (pěnové, pružinové, latexové). 
Rošty jsou vyráběny v normovaných rozměrech a lze je nasadit na jakoukoli postel.
Důležité je neplést si rošt lamelový s roštem laťkovým. Laťkový rošt je tvořen pouze laťkami, což jsou v podstatě pevné malé desky, neumožňující žádné pružení. Zatímco lamely jsou vypružené do obloučku a plní funkci tlumiče, který spolu s kvalitní matrací zajistí správné formování matrace pod tíhou těla. 
Při výběru roštu je vhodné uvědomit si, co od roštu očekáváme. Zohlednit bychom měli věk, kdy je třeba volit rošt pevnější v oblasti beder. Možnou alterntivou jsou rošty s možností nastavení tvrdosti. Osoby, které trpí otékáním nohou, či vystavují v zaměstnání nohy zvýšené zátěži, by měly zvážit koupi roštu nastavitelného, kde si mohou upravit výši uložení nohou. Zároveň, kdo v posteli rád čte, využije nastavení podhavníku. Varianty nastavitelných roštů existují nejen jednotlivě, ale i pro obě možnoati společně.
  

Jejda, cítím se nějaký prázdný....naplníš mě ? :)

 Zpracovávám data