Informace:
+420 731 76 38 36

Telefonické objednávky:
+420 731 76 38 38

ZOBRAZIT / SKRÝT MENU

Proč nakoupit na VYBER SI TO

Na desetiny bez hotovosti
Zasílat novinky
Chcete-li dostávat do své e-mailové schránky aktuální akce zaregistrujte se.

Poslední newsletter zde:

NEJLEVNĚJI NA TRHU od VYBER SI TO

Facebook

dětský pokoj pro kluky a holčičky

V určitém věku by se dítě mělo přestěhovat z dětské postýlky a ložnice rodičů do vlastního pokojíčku. V kolika letech by se tak mělo stát, je velmi individuální, záleží na mnoha faktorech. Mezi ty základní určitě patří psychická vyspělost dítěte a jeho hygienické návyky. Zařizování dětského pokoje patří do rukou rodičů, ale je vhodné vyslechnout také přání dítěte. To bývá většinou spojeno s aplikací pohádkových postaviček a různých dalších motivů, které mu vytvoří prostředí, v němž se bude cítit dobře. 

dětský pokojíček pro holčičky v oblíbené růžové barvě


Dětský pokoj pro holčičky definují jemně pastelové růžové a fialové tóny, které vynikají na základní bílé barvě. Nechybí romantické prvky. Zařízení se skládá z jednoduchých, avšak velmi praktických úložných prostor postavených ve výšce, kam dosáhne ze země malé dítě zhruba kolem 3 - 4 let věku. Úložné prvky jsou kompatibilní s vyššími verzemi pro teenagery. 


dětský pokoj pro kluky v oblíbené modré barvě 

Dětský pokoj pro kluky se vyznačuje ,,mužnějším" pojetím. Malí kluci ocení hodně úložných prostor bez příkras, s velkými plochami pro případný polep oblíbených hrdinů. Tento pokoj je vhodný pro budoucího školáka.

Při zařízování dětského pokoje platí několik obecných zásad:
1, Pokoj by měl být bezpečný. Pozor na ostré hrany, vratký nábytek. Lehkou skříň dokáže shodit i malé dítě, proto je lepší vyšší nábytek kotvit v horní i dolní části.
2, Zajímejte se o materiály i o výrobu. Z hlediska zdravotních rizik je dobré vědět, v čem dítě spí.
3, Nábytek vybírejte spíš jednodušší. Definující prvky jako doplňky, polepy a pod lze doplnit později a hlavně měnit podle věku dítěte.

Potřebujete další informace? Kontaktujte nás.

Jejda, cítím se nějaký prázdný....naplníš mě ? :)

 Zpracovávám data