Informace:
+420 731 76 38 36

Telefonické objednávky:
+420 731 76 38 38

ZOBRAZIT / SKRÝT MENU

Proč nakoupit na VYBER SI TO

Na desetiny bez hotovosti
Zasílat novinky
Chcete-li dostávat do své e-mailové schránky aktuální akce zaregistrujte se.

Poslední newsletter zde:

NEJLEVNĚJI NA TRHU od VYBER SI TO

Facebook

Odpočinek v zahradě

V životě je důležitá práce, ale i odpočinek. V rámci zachování duševního, ale i fyzického zdraví by tyto dvě veličiny rozhodně měly být v rovnováze. V letních měsících by byla škoda si hovět doma v peřinách, obzvlášť, když máte k dispozici velkou zahradu. Co může být krásnějšího, než si po dobrém nedělním obědě schrupnout v příjemném stínu stromů a tedy vlastně v přírodě. Jaké vybavení k tomu budete potřebovat? Deka je sice fajn, ale zkuste pro tentokrát pohodlnější způsob odpočinku.

zahradní lehátko z umělého ratanu Vybersito.cz 

Zahradní lehátka

K základní výbavě pro odpočinek jednoznačně patří zahradní lehátko. Na trhu je jich k dostání řada druhů, asi nejlepší bude se orientovat podle materiálu, ze kterého jsou vyrobena. Stálicí jsou bezesporu plastová zahradní lehátka, která si nemusíte kupovat pouze v tradiční bílé barvě, ale lze vybírat z řady různých barevných modifikací. Pěkně se budou v zahradě vyjímat i dřevěná zahradní lehátka a zajímavou, designově pojatou atmosféru přinesou kovová zahradní lehátka nebo zahradní lehátka z umělého ratanu.

 dřevěné zahradní lehátko Vybersito.cz

Pokud se rozhodnete pro zahradní lehátko, vybírejte takové, které bude materiálem odpovídat ostatnímu zahradnímu nábytku. Není totiž nic horšího, když máte na zahradě zahradní nábytek, který víc než jednolitým dojmem působí v duchu každý pes, jiná ves. Praktická zahradní lehátka jsou polohovatelná, jelikož si je snadno uzpůsobíte k příjemnějšímu a tedy pro vás pohodlnějšímu ležení, anebo případně sezení s nataženými nohami. Skládací lehátka jsou vhodnější i pro snadnější uskladnění, protože nezaberou tolik místa.

 

Zahradní houpačky

Představte si tu slast. Položíte se do zahradní houpačky a rytmický pohyb vás zvolna ukolébá k tolik potřebnému, osvěžujícímu spánku. Z toho vyplývá, že zahradní houpačka je zcela ideální doplněk každé zahrady. Také zahradní houpačky se vyrábějí z různých materiálů, které většinou odpovídají typům zahradního nábytku. Pokud vlastníte plastový zahradní nábytek, nejvhodnější bude plastová zahradní houpačka, dřevěná zahradní houpačka se bude vyjímat u dřevěného zahradního nábytku a pořídit si můžete i kovovou nebo ratanovou zahradní houpačku.

 kovová zahradní houpačka Vybersito.cz

Co rozhodně nesmí chybět houpačce je stříška, která poskytne stín sedícímu či ležícímu člověku a také alespoň z části ochrání před drobnou dešťovou přeháňkou. U některých typů zahradních houpaček se dá sklopit zadní opěradlo, takže rázem získáte pohodlné lůžko, kde se vám bude nejenom po dobrém obědě spát jako v ráji.  

Jejda, cítím se nějaký prázdný....naplníš mě ? :)

 Zpracovávám data