Informace:
+420 731 76 38 36

Telefonické objednávky:
+420 773 835 496

1) Vyberte oddělení

Vybíráme koženou sedací soupravu

Kožené sedací soupravy patří ke stále vyhledávanějšímu sedacímu nábytku. Důvodů je několik. Jednak vypadají krásně, vlastně by se dalo říci, že s léty vyzrává do krásy. Jsou také velmi praktické, dobře se ošetřují. Protože se v nich nedrží prach, jsou vhodné pro alergiky, ale i pro všechny ostatní, kteří chtějí žít ve zdravém prostředí.

Klasika nebo moderna

Je jasné, že kožená sedací souprava by měla do vašeho obývacího pokoje zapadnout. Do klasicky zařízeného obývacího pokoje proto vybírejte koženou sedací soupravu v klasickém designu, zatímco moderní interiér doplňte moderní sedačkou. Dejte si pozor na výkřiky módy, nejenom ve tvaru, ale i v barvě. Jde o to, že se vám taková kožená sedací souprava brzy okouká a přestane vás bavit, navíc celkem složitě se k ní vybírají doplňky.

kožená sedací souprava Vybersito.cz 

Příliš velký luxus?

Ale vůbec ne, obzvlášť, když bydlíte ve vlastním bytě nebo domě, kde se chystáte strávit příštích deset, patnáct a více let. Ano, kožené sedací soupravy jsou dražší a tudíž pro mnohé představují zdánlivě nedostupný luxus. Na druhou stranu je třeba si uvědomit to, že kožená sedací souprava toho vydrží opravdu hodně, takže vám bude bez většího zásahu sloužit dlouhá léta.

Domácí mazlíčci a malé děti

Řada lidí řeší otázku, jakou si pořídit sedací soupravu, když mají malé děti, anebo domácí mazlíčky, případně kombinaci obojího. Kožená sedací souprava přitom pro ně nepřipadá v úvahu, protože děti, stejně jako psi nebo kočky by ji mohli zničit. Přitom právě kožená sedací souprava je ideální, protože se do ní nezasekávají chlupy a celkově se dobře udržuje.

kožená souprava Vybersito.cz 

Přidaná hodnota

Jezdí k vám často návštěvy z daleka, které potřebují přespat? Pak zvažte, zda se vám nebude hodit kožená sedací souprava rozkládací. A nezapomeňte ani na ono okřídlené – kam s nimi – tedy s náhradními polštáři a přkrývkami, jednoduše řečeno, hodit se bude i úložný prostor.

 

 

V košíku nejsou žádné položky.